Kosmetyki do domu i mieszkania
Proszek do Zmywarki
Proszek do Zmywarki
21,50 zł
szt.
Nabłyszczacz do Naczyń
Nabłyszczacz do Naczyń
11,95 zł
szt.
Sól do Zmywarek
Sól do Zmywarek
10,90 zł
szt.
Ekstrakt Wybielający
Ekstrakt Wybielający
19,00 zł
szt.
NOWOŚCI
Bogatka - Świeca Sojowa
Bogatka - Świeca Sojowa
35,00 zł
szt.
Pliszka - Świeca Sojowa
Pliszka - Świeca Sojowa
35,00 zł
szt.
Rudzik - Świeca Sojowa
Rudzik - Świeca Sojowa
35,00 zł
Naturalne Masło do Ciała - MOMENTY
Naturalne Masło do Ciała - MOMENTY
69,00 zł
szt.
Naturalny Olejek do Ciała - MOMENTY
Naturalny Olejek do Ciała - MOMENTY
69,00 zł
szt.
Sól do Kąpieli - Lawendowa
Sól do Kąpieli - Lawendowa
23,00 zł
szt.
Szampon w Kostce - Miodowo Węglowy
Szampon w Kostce - Miodowo Węglowy
42,00 zł
Szampon w Kostce - Miód i Żurawina
Szampon w Kostce - Miód i Żurawina
42,00 zł
szt.
Tymczasem na blogu...
Krem pod Oczy - Kiedy stosować?

Oczy to zwierciadła duszy. Radość, śmiech, smutek, złość, stres, niewyspanie to właśnie te emocje okolice oczu pokazują nam najszybciej. Jak zapobiegać przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek? Co wpływa, że mamy sińce pod oczami? Od kiedy zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe? 

Regulamin konkursu Ambasador Natufaktury

 

 

 

§1.Postanowienia ogólne


 

 1. Konkurs organizowany jest pod nazwą „Ambasador Natufaktury“ ( zwany dalej „Konkursem“)
 2. Organizatorem konkursu jest Natufaktura Urszula Zakrzewska z siedzibą w Białytsok, ul. Radzymińska 22/52, 15-863 Białystok, NIP 5422616312, zwany dalej Organizatorem.
 3. Wyłączym fundatorem nagród jest Orgaznizator Konkursu.
 4. Regulamin obowiązuje w okresie od 12.08.2019 do 1.03.2020 roku.
 5. W okresie podanym w § 1. pkt 4 Organizator w uzgodnionych terminach zobowiązuje się do wysłania 5 paczek za pierwsze miejsce oraz 3 paczek za 2 miejsce.
 6. Po otrzymaniu paczek o których mowa w § 1 pkt 5 Zwycięzca zaprezentuje ich zawartość na swoim profilu na instagramie. a) maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania przesyłki nagra relację, tzw. „unboxing” i zaprezentuje w elegancki i przystępny sposób zawartości paczki. Każda relacja zostanie oznaczona za pomocą hasztagu #ambasadornatufaktura #nurs... i wzmianki @natufaktura.pl b) maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki opublikuje post z prezentacją zawartości paczki, sposób w jaki została ona zapakowana oraz oznaczy @natufaktura.pl. Każdy post w ramach współpracy zostanie oznaczony przy pomocy hasztagu #ambasadornatufaktura i #nurs_after_night_shift. c) Ambasadorka zobowiązuje się jednocześnie do stałego reprezentowania sklepu w mediach społecznościowych, informowania o nowościach w ofercie, promocjach, prezentowania ulubionych produktów i wspierania pozytywnego wizerunku sklepu w Internecie.
 7. Konkurs zostanie zorganizowany i przeprowadzony w terminie od 12.08.2019 do 21.08.2019 roku.
 8. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w dniu 26.08.2019 roku.
 9. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 26.08.2019 r. na profilu Organizatora w serwisie Instagram pod adresem https://www.instagram.com/natufaktura.pl/
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania Konkursu.
 11. Przekazanie zwycięzcy Nagrody nastąpi w formie przesyłki kurierskiej na terenie Polski za pośrednictwem firmy In Post, na koszt Organizatora, w terminie ustalonym pomiędzy Organizatorem oraz Zwycięzcą.
 12. Przedmiotowy Konkurs nie jest „loterią fantową”, jak również „loterią promocyjną”, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 201 poz. 1540).
 13. Celem Konkursu jest reklamowanie produktów oferowanych przez Organizatora za pośrednictwem platformy sprzedaży online pod adresem www.natufaktura.pl, a także propagowanie rozpoznawalności marki w Internecie i wspierania jej pozytywnego wizerunku.

 

§2. Warunki uczestnictwa


 

 1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zwani dalej Uczestnikami. Konkurs skierowany jest do osób będących aktywnymi użytkownikami portalu Instagram oraz będących obserwatorami konta https://www.instagram.com/natufaktura.pl/ w momencie rozpoczęcia Konkursu.
 2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
 3. Uczestnictwo w konkursie polega na: Zgłoszeniu uczestnictwa pod postem konkursowym, oraz w terminie od 12.08.2019 do 21.09.2019 r. opublikowaniu na swoim profilu postu oraz minimum jednej relacji, tzw. Insta Story w serwisie społecznościowym Instagram, w których Uczestnicy uargumentują dlaczego ich kandydatura na Ambasadora sklepu Natufaktura jest najlepsza.
 4. W ramach wypełnienia warunków uczestnictwa w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na podanie, a następnie przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na publikację danych o jego profilu w serwisie Instagram. Zgoda dotyczy również publikacji na profilach społecznościowych Organizatora postów i relacji opublikowanych w ramach udziału w konkursie, a następnie w ramach realizacji akcji Ambasadora Natufaktury w terminie wskazanym w niniejszym Regulaminie w §1 pkt 4.
 5. W czasie objęcia tytułu Ambasadora Natufaktury, Zwycięzca zobowiązuje się do niepodejmowania innej współpracy tego rodzaju (Ambasador sklepu z kosmetykami).

 

§3. Prawa autorskie


 

 1. W Konkursie będą brane pod uwagę jedynie osoby zamieszczające autorską odpowiedź. Publikowane treści nie mogą naruszać praw osób trzecich. Niniejszy profil musi być profilem publicznym przez cały czas trwania akcji.
 2. Zwycięzca zobowiązuje się do aktywnego prowadzenia profilu określonego w punkcie powyżej w sposób nienaruszający norm społecznych, przepisów prawa a także przyjętej ogólnie etyki funkcjonowania w mediach społecznościowych.

 

§4. Komisja konkursowa


 

 1. W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu, dokonania wyboru zwycięzców Konkursu, rozpatrywania oraz interpretacji Regulaminu, Organizator powoła Komisję Konkursową.
 2. W skład Komisji Konkursowej wejdą dwie osoby.
 3. Uczestnikom przysługuje prawo do składania reklamacji, w formie pisemnej, w siedzibie Organizatora, w terminie 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
 4. Komisja Konkursowa rozpatruje reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania.
 5. Decyzje podjęte przez Komisję Konkursową są ostateczne i nie podlegają zaskarżeniu.

 

 

§5. Zasady konkursu


 

 1. Wygrana w Konkursie uzależniona jest od spełnienia powyżej określonych warunków.
 2. Zwycięzcę Konkursu wyłoni Komisja Konkursowa wybierając odpowiedź którą uzna za najciekawszą, najkreatywniejszą i najlepiej spełniającą kryteria konkursu.
 3. Nagrodę otrzymuje Uczestnik wyłoniony jako Zwycięzca Konkursu.
 4. Zwycięzca Konkursu zostanie poinformowany o tym fakcie w poście zamieszczonym przez Organizatora na jego profilu w serwisie społecznościowym Instagram pod adresem: https://www.instagram.com/natufaktura.pl/
 5. Po ogłoszeniu wyników konkursu, celem ustalenia terminu i warunków realizacji postanowień niniejszego Regulaminu, Uczestnik zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem i przekazać Organizatorowi za pośrednictwem wiadomości mailowej Imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres pod który zostanie przesłana Nagroda. W przypadku niedopełnienia tego warunku w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników Konkursu, prawo do otrzymania Nagrody przez Zwycięzcę wygasa. W takim przypadku organizator wyłoni kolejnego Zwycięzcę spośród wszystkich uczestników konkursu, o czym poinformuje w odrębnym wpisie na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram. Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu ze Zwycięzcą za pośrednictwem maila, telefonu a także wiadomości przekazywanych za pośrednictwem serwisu społecznościowego Instagram.

 

 

§6. Postanowienia końcowe


 

 1. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w każdym czasie.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji Uczestników pod względem spełnienia warunków Konkursu, jak również może żądać od Uczestników podania określonych danych w zakresie koniecznym do realizacji postanowień niniejszego Konkursu i Regulaminu.
 3. Niespełnienie warunków Konkursu powoduje wykluczenie Uczestnika z Konkursu.
 4. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej Organizatora  
 5. Zgłoszenie Konkursowe jest tożsame z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 6. W sprawach nieobjętych Regulaminem decyduje Organizator.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa Kurier InPost już od 180,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl