Promocje
Bio Krem pod Oczy z Marakują SPF 25
Bio Krem pod Oczy z Marakują SPF 25
40,00 zł 34,00 zł
szt.
Orange Energy - Mydło w Płynie
Orange Energy - Mydło w Płynie
13,99 zł 11,89 zł
szt.
Olejek Do Pielęgnacji i Demakijażu
Olejek Do Pielęgnacji i Demakijażu
39,00 zł 33,15 zł
szt.
I Love My Baby Oil - Nawilżająca Oliwka do Ciała
I Love My Baby Oil - Nawilżająca Oliwka do Ciała
65,00 zł 55,25 zł
szt.
I Love My Baby Wash - Żel do Mycia dla Dzieci
I Love My Baby Wash - Żel do Mycia dla Dzieci
54,00 zł 45,90 zł
szt.
Orange Energy - Żel pod Prysznic
Orange Energy - Żel pod Prysznic
14,99 zł 12,74 zł
szt.
Clean Powder Delikatny Puder Myjący
Clean Powder Delikatny Puder Myjący
32,00 zł 27,20 zł
szt.
Kosmetyki do domu i mieszkania
Proszek do Zmywarki
Proszek do Zmywarki
21,50 zł
Nabłyszczacz do Naczyń
Nabłyszczacz do Naczyń
11,95 zł
szt.
Sól do Zmywarek
Sól do Zmywarek
10,90 zł
szt.
Ekstrakt Wybielający
Ekstrakt Wybielający
19,00 zł
szt.
NOWOŚCI
Ukojenie - Masło do Ciała i Twarzy
Ukojenie - Masło do Ciała i Twarzy
36,00 zł
szt.
Ambrozja - Masło Ciała i Twarzy
Ambrozja - Masło Ciała i Twarzy
39,00 zł
szt.
Hydrolat Kawowy
Hydrolat Kawowy
42,00 zł
szt.
Świeca Sojowa - Wspomnienie Lata
Świeca Sojowa - Wspomnienie Lata
39,00 zł
szt.
Świeca Sojowa - Spacer po Lesie
Świeca Sojowa - Spacer po Lesie
39,00 zł
szt.
Delikatny Żel do Mycia Twarzy
Delikatny Żel do Mycia Twarzy
49,00 zł
Tymczasem na blogu...
Glinki Kosmetyczne

Naturalna i świadoma  pielęgnacja, nie może odbywać się bez glinek. Są to surowce wyjątkowe, bowiem wydobywane, z pokładów skalnych znajdujących się głęboko pod ziemią.

Skóra Dziecka

Skóra, nasz największy organ ciała, ma bardzo wiele funkcji o których na codzień nie pamiętamy. To ona ma za zadanie chronić nasze wnętrze, przekazuje nam impulsy do mózgu kiedy nas ktoś dotyka. Chroni nas przed  szkodliwymi czynnikami fizycznymi, takimi jak promieniowanie UV i biologicznymi, jak np. bakterie i wirusy. Co jeszcze jest jest warte przypomnienia? Pełni ona rolę termoregulacyjną, poprzez wydzielanie potu. Ponadto to miejsce wytwarzania witaminy D. 

Regulamin Promocji NATUfakturoweBOXY

 


Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się Promocja pod nazwą „NATUfakturoweBOXY” zwane dalej NATUBOXY.

 1. Organizatorem Promocji jest Natufaktura Urszula Zakrzewska z siedzibą w Białymstoku (kod: 15-860), adres: ul Radzyińska 22/52, NIP 5422616312.
 2. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego natufaktura.pl (zwana dalej jako: „Sklep”).
 3. Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych mieszkających w Polsce oraz będących konsumentami w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2018 poz. 1025 z późn. zm.).
 4. Wszystkie produkty oferowane w Promocji NATUBOX są oryginalnie zapakowane, fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych. Wszytskie pojemności kosmetyków i opisy zawartych w NATUBOX znajdują się w karcie produktu.
 5. Promocja rozpoczyna się w dniu 01.10.2019 r. i trwa do 13.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.
 6. Zamówienia realizowane będą po zakończeniu Promocji. Realizacja zamówień rozpoczyna się od dnia 14-20.10.2019. Organizator zastrzega  sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku zdarzeń losowych takich jak choroba, wypadek. Organizator zobowiązuje się wówczas do niezwłocznego skontaktowania się z kupującym, aby wspólnie ustalić sposób rozwiązania zaistniałej sytuacji.
 7. Skorzystanie z promocji następuje poprzez zamówienie i opłacenie zamówienia zawierającego NATUBOX.
 8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, w szczególności z kodami rabatowymi. 
 9. W przypadku prawidłowego skorzystania przez Klienta z Promocji, Organizator zrealizuje zamówienie Klienta.
 10. Promocja kierowana jest do klientów Sklepu będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.
 11. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
 12. Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie oraz akceptację zasad Regulaminu sklepu opublikowanego na stronie.
 13. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@natufaktura.pl. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji. Procedura reklamacyjna przyjęta przez organizatora Promocji nie narusza w żaden sposób uprawnień przyznanych uczestnikowi Promocji na mocy powszechnie obowiązującego prawa, w tym możliwości dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego.
 14. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji; a, przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji; b, zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie.
 15. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.
 16. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu sklepu natufaktura.pl oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa Kurier InPost już od 180,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl